Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől van még mimdig elzsibbadva?

Mitől van még mimdig elzsibbadva?

Figyelt kérdés
Múlt héten kedden megütötték a fogamat es még mindig el van zsibbadva az államnál

2019. júl. 26. 10:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Idegek károsodtak, több oka is lehet, van amikor hetekig is eltart, de több hónapról is hallottam már, menj vissza az orvoshoz, azt hiszem B vitamint szoktak felírni rá.
2019. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan, károsodnak az idegek, szövetek, ettől zsibbsdhat, fájhat. Egy hét egy műtét után nem számít sok időnek, de ha úgy érzed ez túl sok hívd fel a fogorvosod és kérdezd meg őt is, esetleg ugorj be egy kontrollra (ami két hét után amúgy is kellhet varratszefés miatt, szóval ha addig bírod akkor két legyet egycsapásra).


Nekem húzás után nyílt meg az állkapcsom, varrta a doktornő és elég csúnya helye volt, hetekig éreztem hogy zsibbad és olyan volt mintha még ott lenne a fog egy darabja (persze nem volt, röntgeneztek utána). Azóta (4 hónap) már a heg se látszik, és semmi baj nem is lett.

2019. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De csak azon a részén ahol a legmélyebben volt a fogsm és ez álltal megrepedt az állkapocs csontom is ,attól is lehet?
2019. júl. 27. 01:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!