Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóhoz tippek, bármi...

Fogszabályzóhoz tippek, bármi ami segíthet?

Figyelt kérdés

Nemsoká felrakják a porcelán fogszabályzóm, (ki kellett húzni 2 fogam). Mennyire fáj? Ti mit ettetek? Nem lettetek kevésbé szépek tőle, vagy nem csökkent az önbizalmatok? Mert én ettől félek a legjobban.

Valami tubusokat rak a hátsó fogakra..mik azok illetve hogy kell elképzelni?



2019. júl. 28. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudok, az elején rohadtul fáj, és levesen,főzeléken, turmixon, babakajan, smoothien, krumplipuren kivul mást nem tudtam enni.

Nekem az elso naptol kezdve megduplazta az onbizalmam, elotte sosem mertem mosolyogni,miutan feltettek allandoan teli szajjal vigyorogtam :D Allitolag jol is allt nekem (en is ugy ereztem) szoval nem ereztem magam kevesbe szepnek. Foleg mert tudtam, hogy még egy kis ido es gyonyoru mosolyom, egeszseges fogsorom lesz, az pedig sosem csunya, aki ad magara.

A tubus pedig a gyuru helyett van, abba fuzik bele az ivet. Googlen talalsz kepet, itt pedig rengeteg kerdest ugyanebben a temakorben, szoval olvasgass csak, mire felteszik lesz egy tok jo strategiad, vagy legalabb tudni fogod mire szamits.

2019. júl. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt!:)

Neked fem vagy porcelan volt?

2019. júl. 28. 14:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Porcelan volt nekem is :)
2019. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!:)
2019. júl. 28. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!