Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet ez és miért ilyen...

Mi lehet ez és miért ilyen furcsa?

Figyelt kérdés

Tegnap napközben teljesen jól voltam, este viszont fájni kezdett jobb oldalon, lent a teljes fogsorom. Vettem be fájdalomcsillapítót, de nem használt. Ha jéghideg vizet ittam rá nem éreztem hogy fáj 1-2 percig. Egész éjszaka ez ment, nem aludtam egy percet sem reggel 6ig. 6 órakor random megszűnt minden fájdalom. Lehet ez bölcsességfog? Vagy mire számítsak?

Nagyon kèsőre kaptam időpontot a fogászatra(nem Mo-n élek) és nem tudom addig mi lesz...

Bármilyen jó tanácsot megfogadok:)

17L



2019. júl. 30. 09:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a hideg víztől jobb lett, majd néhány másodperc/perc után jobban fájni kezdett akkor szerintem valami gyulladás, azaz gyökérkezelés. Hogy melyik fogad azt majd megmondja az orvos, nekem volt hogy odamentem hogy nagyon fáj a bal alsó leghátsó fogam, de kiderült hogy a felette lévőtől fájt az, pedig meg mertem volna esküdni.
2019. júl. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!