Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől lehet fehér a nyelvem...

Mitől lehet fehér a nyelvem és a szájpadlásom?

Figyelt kérdés
Pár napja azt tapasztaltam, hogy a nyelvemet fehér lepedék borítja és a szájpadlásom egész elülső fele fehéres. Azóta nagyon figyelek hogy megmossam a nyelvem és a szájpadlásom is fogmosás közben de nem javult egyáltalán. Szerintem mitől lehet illetve hogy tudnék segíteni rajta?

2019. júl. 31. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem most csak a nyelvem fehér de nem fáj (remélem nem is fog) meg a közepén van egy repedés szerintem az enyém candida most is kenem és amikor be kenem enyhül a fehér de utána ugyan olyan. Remélem azért el mulik.

Egyébként lehet legyengült immunrendszer vagy a fogak.

2019. júl. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát nem tudom miez!énis igy vagyok antibiotikum itán vettem észre a fehér nyelvem,nekem hasi fájásom is van.már voltam gasztroenterológiai szakrendelésen vér vizelet hasi ultra han gyomor tükrözést is csináltak mindegyik negativ
2019. aug. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!