Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aftaszerű gennyes duzzanattal...

Aftaszerű gennyes duzzanattal a szájban milyen orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés
Már vettem több fajta öblögető, fertőtlenítő akármiket, de ha el is múlik ideiglenesen, mindig újra kialakul.
2019. aug. 8. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fogorvoshoz.
2019. aug. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én háziorvosnál voltam vele, kaptam rá gyógyszert, meg kenőcsöt is (az enyém herpeszszerűen kívülre is átnyúlt). Elmúlt pár hét alatt, nem jött vissza.
2019. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érdemes kifejezetten aftára való szert venni, emellett pedig kiemelten odafigyelni a száj higiéniára. Gyakrabban fogat mosni és öblögetni, mint általában. Ha nem múlik, egyre több lesz, vagy folyamatosan visszatér, az immunrendszer problémát is jelenthet, így érdemes orvoshoz fordulni. Ha rendszeres probléma, akkor érdemes háziorvoshoz menni, de ha csak egyszeri, helyi kezelés kell, akkor a szájsebészeknek van valami bika ecsetelőjük. Anno a bölcsességfogam kiműtése után aftásodott be a seb környéke iszonyatosan. Üvölteni tudtam volna. Mindennap visszajártam a szájsebészhez és 3 azaz három nap alatt nyomtalanul eltűnt mind, mintha sosem lett volna.
2019. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha érzem hgy ki fog jönni,min napi 1500 mg c vitamin és ki se jön.


Leálltam a fogfehérítő fogkrémmel, meg szotyit soha és nekem elmúlt ez az állandó kiújúlás.

2019. aug. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!