Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit lehet kezdeni a fogaimmal?...

Mit lehet kezdeni a fogaimmal? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Oké, tudom hogy fogorvos fogja tudni majd megmondani, de van pár lyukas fogam, sok tömött, elöl csúnyák is és szeretném ha szépek lennének. Először gondoltam arra hogy koronát csináltatok vagy csak héjat, hogy legalább szép legyen, de félek hogy lesz olyan fogam ami késöbb kiesik és akkor igazábol semmi értelme hogy megcsináltattam. Ha vannak nagyon rossz fogaim azokat huzassam ki? Fogalmam sincs mit csináljak vagy mit mondjak az orvosnak..

2019. aug. 12. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne mondj neki semmkt csak menj el fogorvoshoz de minél előbb! Ha tovább vársz,csak rosszabb lesz. A fogorvoson kívül más nem tudja eldönteni hogy mit lehet kezdeni a fogaiddal. Menj el és majd meglátod
2019. aug. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!