Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3 hónapja szedték ki a bölcses...

3 hónapja szedték ki a bölcsességfogam de még mindig csak napi egy cataflammal bírom, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

:(

Orvos semmit nem kezd velem. Majd elmúlik azt mondja.

Elmúlik tényleg?


2019. aug. 18. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik doki
2019. aug. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Igen, elmúlik. Én 2 hétig szedtem napi 3at.
2019. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó de a kérdező 3 hónapja él gyógyszeren. Nem jutott eszedbe az első letojom válasza után másik orvost keresni?
2019. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, de azért fáj utána is. Mondjuk a 3 hónap soknak tűnik, de a teljes gyógyulás elhúzódhat hónapokig,akinek nem nagyon alacsony a fájdalom tűrő képessége, beszed rá valamit.
2019. aug. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg hónapokig nem fájhat. Az hogy fáj utána 1-2 hétig az oké de az higy 3 hónapja gyógyszereken él mert fáj az nem normális. Azért mert gyógyul nem kéne fájnia. Nekem akármilyen húzás a bölcsfogam után sem fájt sose. Akkor kezdett mikor kiment az érzéstelenítő de ennyi egy szem fájdalomcsillapító mindig elég volt utána sosem fájt. Valami nem oké ha hónapokig fáj. Ha nincs gyulladásban valamit ott nagyon megsérthetett vagy nem tudom. 3-as voltam.
2019. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!