Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől függ hogy valaki éjszaka...

Mitől függ hogy valaki éjszakai vagy nappali fogszabályzót kap?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és az első két fogam közt van egy kisebb rés. el szeretnék menni emiatt fogszabályzásra. mitől függ hogy milyet kapok? választhatok?

2019. aug. 20. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A nappali az a rögzített, az éjszakai meg kivehető. Az utóbbival az a baj, hogy éjszaka lehet hogy húzza össze a fogat, de amikor leveszed, szépen vissza is megy ugyanoda. Kisebb korrigálást lehet vele csinálni. Pl. nekem az egyik fogam a másiktól hátrébb van, ezt nem lehetett éjszakaiaval, mert nem bukna át
2019. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kicsi eltéréseket lehet vele korrigálni, például ha kiáll milliméternyire az egyik fogad, de egyébként lenne neki hely. Ha valóban kicsi a rés, akkor összehúzható éjszakaival, azonban ha a rés eltüntetését követően a fogak másik felén keletkezne újabb rés, akkor már állandó fogszabályzóra lenne szükséged. Szerintem keress fel egy fogorvost, vannak ingyenes konzultációk, ők jobban átlátják ezt.
2019. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Erre a helyzettől függően az orvos tud választ adni. Kisebb eltéréseket valóban lehet korrigálni éjszakaival ha becsületesen hordod. A rögzített már egy kicsit macerásabb, de tuti jó eredményt kapsz.
2019. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!