Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Fogfájásra Voltaren kúp?

Már elfogyott a Cataflam. Eddig 150 mg-ot vettem be.Holnap délután kettőre megyek fogorvoshoz, addig ki kéne bírnom, és NAGYON FÁJ. Csak a Voltaren kúp van itthon.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogfájás, Voltaren

2019. aug. 21. 17:11  Privát üzenet  

A válaszok
Legalább a se***ed nem fog fájni, de kb. annyit fog érni. Szerezz Algopyrint, az használni fog, vagy bírd ki holnapig.

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2019. aug. 21. 17:15 Privát üzenet
Még szerencse, hogy nyitva vannak még a patikák, de fájdalomcsillapító kapható máshol (drogéria, benzinkút) is.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2019. aug. 21. 17:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Még szerencse hogy nyitva vannak a patikák egyes városokban.Valóban. De ott ahol én vagyok, nincs patika.

# 3/3Időpont 2019. aug. 21. 19:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valaki mondana nekem olyan fájdalomcsillapítót fogfájásra ami tényleg hat?
Fájdalomcsillapító fogfájásra?
Brufen 800mg jó fogfájásra?
Aflamin jó fogfájásra?
Fogfájásra van valami jó házi praktika?
Fogfájásra algopirin és ha kell voltaren dolo?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!