Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon fáj a bölcsességégfogam...

Nagyon fáj a bölcsességégfogam, lehet valamivel ezt enyhíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Fogorvos már látta, egyenesen, szépen nő. Annyi, hogy hátul az íny egy darabja rálóg igy azt majd ki kell vágni. De fájni azért faj mert még mindig bújik ki. Aludni se tudtam.


Tudom valamivel enyhíteni ezt a fájdalmat (fájdalomcsillapítón kívül)?


2019. aug. 24. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem még szájzáram is lett :( de szépen kibújt a végén.

Nekem enyhülést hozott a rágózás és a rágás úgy általában is, ettem c vitamint (lehet hogy ez semmit se használt de miért ne) és próbáltam hűteni. Hetekig tartott míg kijött.

Ami nem segített, az valami zselé amit kisbabáknak szoktak fog előbújásnál használni, számomra itt lett egyértelmű miért nem segített a gyerekeimnél se.

2019. aug. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem már nagyon hosszú ideje tart. És csak néhány havonta érzem hogy faj, de ez most eddig a legrosszabb :(

Köszönöm a választ

2019. aug. 24. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!