Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi idő alatt húzódik...

Mennyi idő alatt húzódik össze a seb?

Figyelt kérdés
15.-én húzták a fogam utána két nap múlva kiesett a véralvadék, elkezdett nagyon fájni ezt követően 20.-án kikaparták létre jött megint a véralvadék ami szintén 2 nap múlva kiesett pedig nagyon vigyáztam rá nem is értem. Kikaparás után egyébként nagyon fájt folyamatosan ha bent volt a véralvadék ha nem. Elmentem fogorvoshoz pont az nap múlt el reggel a fájdalom, de azért elmentem, bele tömött valami gyógyszeres gézt ez volt 23.-án. Ma reggel kiszedtem nagy lyuk fájdalom nélkül. Kérdésem a következő, ez hány nap alatt fog kb összehúzódni hogy normálisan tudjak étkezni és ne kelljen attól félnem, hogy bele megy a kaja darab a sebbe?
2019. aug. 24. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem menetrendszerűen gyógyult, de úgy is volt vagy 1-másfél hónap, mire mertem enni azon az oldalon és 2 hónap mire nem éreztem ott a nyelvemmel a lyukat. Legalább 1 hétig éltem fájdalomcsillapítokon.

Nem pár nap alatt fog begyógyulni az biztos. :(

2019. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lassabban fog gyógyulni, mintha benne maradt volna a vérdugó, egyél a másik oldalon és ha belemegy valami öblítsd ki Phlogosol oldattal, 1 hónap biztos kell, hogy teljesen összehúzódjon a lyuk.
2019. aug. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az nem kevés aszottem gyorsabban megy. De lassú ez a szerbezet. :D
2019. aug. 25. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!