Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A felső metsző fogaknál...

A felső metsző fogaknál mennyire fáj a fogtömés? Egy kis lidocain-sprayel befújatom akkor enyhítí azt a fájdalmat? Egyipként van már tömve elöl fogam csak az 2 éve volt nem emlékszem!

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem most nyáron cserélték a tömést, nem fájt. Az elején vitatkozunk is a dokimmal, mert injekciót akart, én mondtam, hogy nem kell, erre azzal jött, hogy fognyakhoz közel van, nem fogom kibírni, de kibírtam. :D

Ha tartasz tőle, kérj egy kis spray-t.


26N

2019. aug. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha nincs közel ahoz a foghoz amit te irtál akkor nem fáj annyira
2019. aug. 25. 18:20
 3/6 A kérdező kommentje:
?
2019. aug. 25. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Miert nem kersz szurit? Nekem mindig ugy tomi, utana nehany oraig szar a zsibbadas miatt, de nekem megeri, hogy nem kell azon stresszelnem, hogy fajni fog.
2019. aug. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Az érzéstelenités legyen az orvos dolga,jobban jársz.
2019. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Így sem fájt, számomra mindegy, hogy fognyakhoz közel kell a tömés vagy sem.

Ha neked kisebb a fájdalomküszöböd, akkor kérj érzéstelenítést! :)

2019. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!