Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek ha vasarnap...

Szerintetek ha vasarnap kihúzatom a bölcsessegfogam ugyeleten, akkor el merhetek utazni hetfon repulovel kulfoldre egy hetre?

Figyelt kérdés
Most is kulfoldon vagyok, piszkosul faj megint, egesz nyaron szenvedek vele. A fogorvosom a "mentsuk mdg ha lehet" allasponton van. De ha mar akkor kikapta volna amikor eloszor vagy masodszor mondtam (junius eleje), mar reg tul lennek az egeszen es nem b@xta volna el az egesz nyaram...

2019. aug. 27. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Alsó vagy felső? Nekem a felső nem volt gond, de az alsó, az kegyetlenül fájt húzás után. Én biztos nem repülnék így.
2019. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 alletta ***** válasza:
100%

bölcsességfog húzása nem mindig egyszerű. nem akarlak ijesztgetni, de lehet, hogy ki kell műteni. sok függ attól, milyen a gyökere pl.

napokig fájhat a helye, feldagadhat. a repülést kb. 1 héttel elhalasztanám.

bocsi, nem akartalak megijeszteni!

2019. aug. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hja, feltem, h ezt mondjatok majd... :(


Felsőről van szó most.


Igen, sajna van tapasztalatom, az egyik alsom az merolegesen nott a tobbire, azt kimutottek. Visszajaros varratszedeses musor volt. Ez a felso elvileg jo iranyban all, pesze ki tudja hogy futnak erek a gyoker korul.


Az a baj, h ossze vissza jon bele a fajdalom. Ugy ertem ha nem veyzek be fajdalomcsillapitot akkor is van hogy, nem sajog, de ha meg beleall a nyilallas, akkor meg hiaba veszek be barmit, nem hasznal.


Ha esetleg van tippetek valami ultraeros recept nelkuli fajdalomcsillapitora, azt megkoszononm!

Amiket probaltam, szedek de minek: ibuprofen (algoflex, advil) diklofenak (cataflam), ketibuprofen (ketodex), naproxen-natrium (apranax), metamizol-natrium (algopyrin)

2019. aug. 27. 17:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem kihúzáskor attól félt a fogorvos,hogy megnyílik az álkapcsom,ezért a szájsebészetre küldött.

Húzáskor nem nyílt meg,de mondta az orvos,hogy repülést ne nagyon tervezzek 1 7ig!(a le-felszálláskor történő nyomásváltozás miatt)

2019. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 alletta ***** válasza:

tényleg nem akartalak rémisztgetni, akkor van már tapasztalatod.:( jobb is, hogy nem ecseteltem tovább. szerintem szájsebészhez menjél mindenképp! cataflamot sem lehet recept nélkül kapni úgy tudom. advil ultra esetleg? bár lehet az is vényköteles.

ahol most vagy nem tudod elintézni, hogy kihúzzák? elvileg, ha a beteg kéri, köteles kihúzni.. vagy mégse?? valamilyen ügyeletes szájsebész?? jobb lenne túl lenned az egészen! drukkolok!

2019. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek! Mentek a zold pacsik.



Igen en is tul lennek rajta mihamarabb, sajna uzleti uton vagyok kulfoldon egy olyan faluban ahol nemhogy szajsebesz, de meg haziorvos is csak hetente ketszer fel napot rendel, szombat este megyek haza, hetfon vissza ide

2019. aug. 27. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!