Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » El lehet kerülni valahogy a...

El lehet kerülni valahogy a bölcsességfog műtétet?

Figyelt kérdés

Vizszintesen nő a fogam, be van csontosodva az állkapocsba. Egyszer már átéltem a műtétet és az utána következő több hónapos poklot, bármit megtennék h ezt elkerüljem.

Pl ha kihúzatnám a mellette lévő hetes fogam? Akkor elférne a nyolcas, bár akkor is vizszintes maradna.

Mit tegyek?



2019. aug. 29. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is kérdeztem ezt az orvosomtól, te is tarts konzíliumot, mert tényleg nem kéne hozzányúlni szerintem sem.

Ezt most mért akarod kiszedetni?


Az elsőt én is javaslatra szedettem ki, nem volt rá panasz előtte, de utána nekem is pokol volt, még 11 év elteltével is csontfájdalmam van.

2019. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert fáj, és nyom. :(
2019. aug. 29. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Aha, szerintem az növési fájdalom. Amikor nincs hova nőnie, abbamarad. 14 másik fog van az útjába nőve, meg fog állni. Én nem szedetném ki.

Az elsőnél milyen panaszod volt hónapokig?

2019. aug. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!