Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elektromos fogkefe kímélése?

Elektromos fogkefe kímélése?

Figyelt kérdés

Újonnan vásárolt Oral-B fogkefém minőségét szeretném a lehető legtöbb ideig megőrizni. Mire érdemes figyelni?

Állandóan töltőn szükséges tartani az ilyen készülékeket, vagy csak lemerülés esetén? Fogmosások között érdemes levenni a "fej részt"? stb.

Előre is köszönöm a tanácsokat.



2019. szept. 2. 00:49
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Én sosem veszem le a fejrészt.

Mivel lassan tölt, így hamar nem megy tönkre az akku benne szerintem. Tiedben milyen akku van?

2019. szept. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igazából nem sok mindent tudsz csinálni. Sima fogkefénél mondanám, hogy fogmosás közben ne nyomd túl erősen, de az Oral B leáll, ha túl erősen nyomod.


Fejrészt felesleges levenni. Töltőn meg hagyhatod, hiszen az állványa maga a töltő.

2019. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém nem áll le, úgyhogy szerintem ez csak az okosabbakban működik. A páromé jóval drágább kategória, az övé is csak villog, ha erősen nyomod rá. :)


Én nem tartom állandóan töltőn. Pontosabban igen, hiszen így biztosabban megáll, de nincs bedugva, csak amikor érzem, hogy veszít az erejéből, vagyis merül. Ilyenkor egy éjszakát töltöm. 4-5 napig simán bírja az aksija a napi két fogmosást, most három éves. Az egyedüli gyengepontja szerintem az aksija lehet, egyszer biztosan megadja majd magát. Néha vízkőtlenítsd körbe ecettel, hogy szép maradjon és ennyi. :)

2019. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!