Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog-műtét után...

Bölcsességfog-műtét után hogyan szedik ki a varratokat, ha nem bírom nagyra nyitni a szám?

Figyelt kérdés
Remélem nem szétfeszítik vagy ilyesmi, mert szenvedtem már eleget ebben a pár napban. 5 napja műtötték ki, de még most is fel vagyok dagadva, és nem tudom rendesen kinyitni a számat.

2019. szept. 2. 18:24
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem fogják feszegetni. Anno én is alig tudtam, de csak lassan kinyitni, épphogy hozzáfért a doki, de nekem akkor már ment a dolog végül is. A varratszedés amúgy nem sürgető annyira, szóval lehet azzal várni még.
2019. szept. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást. Kb két ujjnyira tudom kinyitni a számat. Azon keresztül ki tudja szedni a varratokat?
2019. szept. 3. 08:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem talán még ennyire sem nyílt, kiszedett amennyit tudott és vissza kellett mennem mikor rendesen nyílt a szám
2019. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiszedték, és nem fájt :)
2019. szept. 6. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!