Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogfájás nyaralás alatt mit...

Fogfájás nyaralás alatt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Eléggé kivagyok, hétfőn jöttünk nyaralni 10 napra. Fenn a hátsó fogaim gyökérkezeltek, hetekkel ezelőtt elkezdett fájni körülöttük az ínyem el is mentem fogorvoshoz. Azt mondta gyulladt az íny meg valami seb van rajta (én ezt nem láttam) de bekente és azt mondta öblögessem elmúlik. Nem múlt, múlthéten most már egy maszek dokihoz mentem el, mondtam neki nyaralni megyek nem szeretnék ebből gondot. Szinte megmosolyogta a dolgot mondván ebből nem lesz gond, picit piros az ínyem ennyi. Lehet kár volt mondani hogy az ínyem érzem mert így a fogakat nem is nézte egyik se :( Optimistán elindultam nyaralni de napról napra rosszabb, már az egész felső rész fáj ahol az íny és az arc találkozik... Folyamatos szúrós fájdalom és már a napokat számolom míg hazaérünk :( Tartok tőle hogy tályogos lett a gyökérkezelt fogam.



Szegfűszeg, szájvíz, c vitamin... Mit ajánlanátok még?



2019. szept. 4. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Fájdalomcsillapítót, ha ott nem tudsz orvoshoz elmenni. Meg kérjél már most időpontot, hogy azonnal tudj menni, mikor hazaérsz.
2019. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Corsodil öblögető gyulladt ínyre jó. Chlorhexamed még jobb, ez is gyulladásra van és fájdalomcsillapító is. Apu sokat szenved a fogaival ő mondta a chlorhexamedet hogy neki mindig használ.
2019. szept. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jegeld az arcod. Biztosan tályogos a gyökérkezelt fogad.Ki kell húzatni.
2019. szept. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Mindenhol van fogászat. Keresel egyet és elmész.
2019. szept. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!