Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Most akkor rohad a fogam?

Most akkor rohad a fogam?

Figyelt kérdés

Üdv! van egy fogam ami néha fáj.Főleg ha valami keményre ráharapok vagy megnyomogatom.Észre vettem hogy alul mint ha meg lenne lazulva az ínyem nem is tudom de más a felülete mint a többi helyen.Hátulról a harmadig.Ráadást észre vettem hogy van rajta egy kis sötétes valami?Már fél éve fáj , nem súlyosbodott de ezt a fekete dolgot még nem vettem észre.Kis területen fektés-barnás. Most rohad???

Még érdekességképp: Volt 2 nap amikor edzés közbe kicsit "bedurrant" és éreztem benne a szívdobogásom.



2019. szept. 7. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj el dokihoz mert ha eleri a szuvasodas a fogbelet akkor begyullad es gyokerkezelni kell ami nem biztos hogy sikerul.

Nekem egyszer volt gyulladt fogam es sokat szenvedtem vele. Gyokerkezeltek es az erzestelenito ellenere is fajt, tobb alkalommal el kellett mennem mire megcsinaltak.

Gyokerkezelt fogra pedig korona is kell mert letorhet konnyen. A koronat nem fizeti a tb tehat 30-40 ezerre siman szamithatsz.

Tomest fizeti a tb de magan dokinal is 10-15ezer a tomes.

2019. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Igen, rohad, elszaporodtak a baktériumok a foggyökér környékén és nekiestek felzabálni! Azonnal cselekedni kell!
2019. szept. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Amiket leírtál az több dologra is ráillik, lehet fogínytasak-fogágy gyulladás - az is ilyen fájdalmas, szuvasodás, a fogban lévö ideg van begyulladva, stb-stb.. Ezeket a fogorvos kezeli mind, úgyhogy nem lesz más megoldás mint meglátogatni.
2019. szept. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!