Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett fogtömés esetén még...

Kiesett fogtömés esetén még menthető a fog?

Figyelt kérdés

Régen volt tömve hátső rágófog. Régebben kijött már a tömés félig, msot már annyira, hogy érzékeny, ha pl. hideg vizet iszok, és látni a fog belsejében egy sötétebb részt.


Ugye ettől nem kell kihúzni?



2019. szept. 8. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül.
2019. szept. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hosszúhajú ***** válasza:
100%
leghátsó fogam volt így, de hülye voltam és nem tudtam miért van, így csak fogkrémet váltottam. egy év múlva kiesett - nem látni csak ha valaki jól belebámul a nyitott képembe közvetlen közelről zseblámpával - ha elmentem volna dokihoz simán betömhette volna újra, hiszen nem is mozgott.... nem igen tudom elképzelni miért kéne húzni ha erős stabil a gyökere..., ha a gyökér, íny egészséges szerintem akkor ott jó alapok vannak, csak ne várj!
2019. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!