Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghuzas utan meddig kell a...

Foghuzas utan meddig kell a lukba hagyni a vattat? Felso 6-os fogamat huztak. Mennyire fog fajni ha kimegy az erzestelenito?

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 20 percet mondott az orvos, és nem éreztem akkora fájdalmat a zsibbadás elmúlta után, hogy gyógyszert kelljen bevenni.
2019. szept. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat en aztan tegnap kivettem ra kb egy orara,de meg mindig vérzett eleg jol. Nem mertem odarakni se zsepit se semmit. Aztan meg amikor lefekudtem aludni kb 10-11korul akkor meg mindig ugyan ugy verzett. Es reggelre ugy nez ki hogy elallt. Nekem elegge szurt a helye miutan kiment az injekcio hatasa ugyhigy vennem kellett be egy cataflamot de az se segitett sokat.


Meg annyi kerdesem lenne hogy foghuzas utan mikor lehet leghamarabb dohanyozni???

2019. szept. 13. 14:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Aznap nem ajánlják, de a sebgyógyulásig is ajánlatos lehagyni, vagy legalább csökkenteni. Tejet és tejterméket 4-5 napig nem szabad és öblögetni sem.
2019. szept. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!