Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy megbízható, biztonságos...

Egy megbízható, biztonságos fogfehérítés kb mennyibe kerülhet? Kuponos oldalon 14 ezerért valódi lehet, vagy kamu?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy tényleg fogalmam sincs, mennyi a normál ára.

Itt most 50%-os kupon van, tehát valójában 28 ezer lenne, de az ilyen kuponos akciókat fenntartással kezelem.

Nagy részük tényleg kamu, viszont olyan is van, hogy egy új cég ilyen akciókkal próbál betörni a piacra.

Debrecenben van a helyszín, jó környéken, és valami Orvoskozmetológia vagy ilyesmi a cég neve.

Szóval az a kérdés, hogy 30 ezer körül már tényleg van látványos eredményt mutató fogfehérítés?


Kontár munkát nagyon nem szeretnék, vigyázni akarok a fogaimra, de az, hogy fogorvoshoz járok rendszeresen és fogat mosok, a fogaim színén nem javít.



2019. szept. 16. 18:29
 1/6 anonim válasza:
A szokványos ár 50e-80e között van. Ez alatt nem érdemes.
2019. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én már kétszer is csináltattam kuponossal, egyik sem volt több 20 ezernél, és semmi bajom nem lett, az eredmény is szép lett.

Ráadásul az egyik hely a sokak által lehordott Mammut Fogászat volt.

2019. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De miért kellett 2x?

Pár hónap után ugyanolyan sárga lett a fogad?

Vagy meddig tart?

És ha "elmúlik a hatása", ugyanaz a mértékű sárgaság jön vissza?

Nem értek hozzá, azért kérdezek ennyit.

De meglepődnék, mert amilyen színű jelenleg a fogam, az kb 30 év alatt alakult ki, tehát ha kifehérítik, akkor egy idő után ha el is kezd újra sárgulni, az korántsem lesz akkora mértékű, mint eredetileg volt.

Vagy rosszul gondolom?

2019. szept. 21. 17:50
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyébként szétnéztem, olyan 40 ezertől kezdődik.

Van, ahol ez komplett ár, van, ahol csak a fél oldal kerül ennyibe.

De nekem nem kellene hátul csinálni, mert ott hidak vannak, szóval gondolom egyedi árat kapnék.

2019. szept. 21. 17:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kellett kétszer. Életemben összesen kétszer csináltattam. Kb hét év különbséggel.

Nagyon szép fehérre meg tudják csinálni, 3-4 árnyalattal világosabbra, de az évek során értelemszerüen visszaalakul.

2019. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Így már értem, köszönöm. :)


Hasznos volt a válaszod.

2019. szept. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!