Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájpadláselszíneződés mitől...

Szájpadláselszíneződés mitől lehet?

Figyelt kérdés

Üdv


Az lenne a problémám hogy a szájpadlásom egy része teljesen fehér, a másik fele pedig sárga. Tehát a piros amilyennek lennie kéne egyáltalán nem is látszódik rajta.


Most van egy seb a számban, ami 1 hete nem múlt el. Illetve észrevettem a számon belül, oldalt szintén fehér-sárga elszíneződéseket.


Fájdalmat nem érzek, csak nem igazán néz ki egészségesnek, illetve nem tudom van e köze hozzá de mostanában sokadt vagyok berekedve is.


Ami még hasznos infó lehet:

18 éves vagyok

Pár évig dohányoztam, de leszoktam egy ideje.


A kérdésem az hogy mitől jelentkezhetnek ezek a tünetek, illetve mit érdemes ellene tennem?

Utánanéztem googleben is de azalapján már fél lábbal a sírban vagyok.



2019. szept. 25. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb csaladokban ilyennel orvoshoz szoktak fordulni. Igy a tavolbol egy cudar bomba fertozesnek tunika.
2019. szept. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Végül kiderült hogy mi volt a probléma? (Én is hasonló dolgokat fedeztem fel a számban)
2020. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!