Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Meddig érzékeny a lecsiszolt...

Meddig érzékeny a lecsiszolt fog? Kb hány nap nyomatlevétel után, h felteszi a koronát hiddal?

Figyelt kérdés
Csütörtökön csiszolt a dr nő 4 fogamat.Fogpótlásom lesz.7 korona lesz hiddal amit majd feltesz.Iszonyatosan fajt utana meg a lelegzetvetel is annyira erzekeny volt.Már jobb,de még mindíg érzékeny kicsit De mikir mosom meg fáj.Ez normális?Mert,ha érzéjeny akkor hogy veszi le a nyomatot?Ezelőtt semmi baja nem volt a fogaimnak.Így is 2 jó fogamat ki.kellett húznia annak érdekében,hogy egyenesek legyenek a fogaim.
2019. szept. 29. 02:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy hétfőn kell fognyomatlevevésre mennem 1 órára.
2019. szept. 29. 02:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a fogtechnikától függ igazából, hogy ők milyen gyorsan dolgoznak.
2019. szept. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem kb 1 hónap volt mert nem voltak képesek rendesen megcsinálni! Minden próbánál a kínok kínját éltem át amikor a fogorvos próbálta feltuszkolni majd leszedni a nyilvánvalóan szar koronát, végül mire már úgyahogy simán felment jött a legrosszabb, amikor a rohadt érzékeny lecsiszolt fogakat megszárította hogy fel tudja ragasztani... Csak ideiglenessel lett, de rettegek visszamenni, pedig hiába hogy cikron koronát választottam és több, mint fél millió volt a 9 fog egy nagy rakász szar az egész!!!

Mivel le lett csiszolca fájni is fog amíg nincs rajta korona (mondjuk nekem koronával is rohadtul fájnak jégkrém evés UTÁN)

2019. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!