Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtétem utáni...

Bölcsességfog műtétem utáni lábadozás szörnyű traumatikus élmény volt, hogy szánjam rá magam a következő műtétre?

Figyelt kérdés
Sajnos fáj a másik oldalt is a csontban növő fogam :( De egyszerűen rettegek.

2019. szept. 30. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mély altatásban csinálták.

0 fájdalom és egy kissebb összeg.

2019. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És utána nem fájt?
2019. szept. 30. 13:07
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj másik orvost.

Nekem szájsebész csinálta, felkészültem mindenre. Nem túl szimpatikus hegyomlásnyi pasi, beleegyező nyilatkozat, érzéstelenítés, várakozás... Fél perc alatt kikapta, meg is kérdeztem, hogy készen van, azt mondta igen. Egyben, farigcsálás nélkül.

Persze függ attól, hogy mi a baj, de nem törvényszerű, hogy úgy járj, mint elsőre.

2019. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az előzőt is szájsebész csinálta, mivel teljesen az állkapocsban vannak.

Másikhoz fogok menni, az tény, de szerintem nem fogok merni elmenni. Komolyan pokoli volt utána, első este majdnem elájultam a fájdalomtól, mozdulni sem bírtam napokig :(((

2019. szept. 30. 13:11
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Másik doki. Nekem is csontból vettek ki egyszerre kettőt és még fájdalomcsillapítót se kellett bevennem utána. Igaz a szájzárral meg az evéssel szívtam de sokkal nagyobb fájdalomra számítottam.
2019. szept. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Na ja, a farigcsáláshoz, a zúzáshoz, a véséshez durr bele módhoz értenek. Nekem is van egy amit ki kellene szedni, de nekem nem fáj, szóval azt amíg nincs más megoldás ottmarad. Egyet anno kivéstek, nekem volt kb. 20 perc, utána szájzár 2 hétig, gyógyszer nekem kellett, de nem vállalok többet ilyet. Ha mégis kell majd, akkor csak altatásban.
2019. szept. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 17-én megyek, szintén a csontban vannak az alsók... nagyon félek :(
2019. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült?
2021. dec. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!