Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az önligírozó fogszabályzó...

Az önligírozó fogszabályzó mennyivel gyorsabb, mint a hagyományos?

Figyelt kérdés
2019. okt. 3. 17:51
 1/3 A kérdező kommentje:

Na, túl gyorsan elküldtem. :)


Szóval: mennyivel gyorsabban lehet elérni vele a kívánt eredményt?

2019. okt. 3. 17:51
 2/3 anonim ***** válasza:

Majdnem fele annyi idő!

És kicsit sem fáj, a hagyomanyos viszont eléggé. Mindenképpen az önligírozót ajánlom. Sokkal kényelmesebb, és tisztítani is könnyebb. Nemtom hány éves vagy, de ha már felnőtt, akkor ez sokkal hatékonyabb lenne mint a klasszikus. Elsősorban felnőtteknek van kitalálva! Nem kell mellé foghúzás, se szájpadtágító!

2019. dec. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolónak szólva, az utolsó kijelentés nem igaz, az hogy kell e szájpadlás tágító meg húzás az teljesen állapot függő, ugyanis nekem régebben volt tágítóm most emiatt nem kellett, de felülről ki kellett húzni 2 fogamat mert nagy volt az eltérés és nem volt elég hely. Alulról pedig csiszolni fognak a fogaim oldalából a helynyerés érdekében. Önglírozós van nekem is. Viszont elvileg ez gyorsabban dolgozik és nem is fáj annyira. De nem tudom, nem volt mindkét fajta
2023. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!