Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha ilyen sok szenvedéssel jár...

Ha ilyen sok szenvedéssel jár a bölcsességfog műtét, akkor miért vállalják olyan sokan?

Figyelt kérdés

Dagadás, szájzár, fájdalmak, hónapokon át tartó kellemetlenségek.

Nekem is amúgy fáj, mert a csontban nő, de ha összeadom amennyit most fáj meg amennyit a műtétkor és utána, hát eléggé meggondolandó...:(

(Bocsi, ha rossz a kategória)



2019. okt. 9. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Akkor gondold meg és nem kell megcsináltatnod.

Persze később más lesz a véleményed.

2019. okt. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Műtét után fáj, feldagad, de aztán meggyógyul. Vége minden fájdalomnak.Legyen a gyógyulási idő egy -két hét.. aztán vége. Te mennyit szenvedsz ?
2019. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sajnos elég sokat, egész nyáron fájt a műtét helye (több hónap)

És van még olyan fogam, amit műteni kellene.

2019. okt. 9. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert ha ocsmànyra összetolja a fogsort, akkor a fogszabàlyzó hordàsa éveken àt sokkal jobban fàj. Nekem 3 ilyen műtétem volt. Nem fájt alatta és utàna sem. Szàjzàrat sem kaptam. Alig dagadt fel.
2019. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nekem szerencsém volt(azért is mert nem olvastam előtte ilyen rémtörténeteket),nekem 1 hónapja húzták ki a jobb felső bölcsességfogamat,muszáj volt mert előbb lyukas lett majd letöredezett úgy 10év alatt-ennyi ideig húztam mert azt hittem szörnyű fájdalmakkal jár stb.

Nekem minimálisan fájt a húzás után,másnap szinte már semmi,pár nap múlva csak időnként éreztem némi sajgást ahogy az ínyem elkezdett alkalmazkodni az új helyzethez.

2019. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egész más a műtét, és egész más a húzás
2019. okt. 10. 07:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek és nem minden műtét/húzás jár szenvedéssel, plussz sokkal előbb túlvan az ember a rosszon
2019. okt. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!