Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Még mindig fáj a fogam helye,...

Még mindig fáj a fogam helye, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 20 éves vagyok, hétfőn volt egy komolyabb fogműtétem (2 órán át tartott)

Felvágták az ínyem, és darabokban szedték ki a gyökereket.

8 öltést kaptam, 4 et a fogam helyére, 4 et pedig a környékére. (Megégették a szám szélét, azt is összevarrták)

Nos most az van, hogy napközben már kibirom pl panadollal vagy ilyesmi, de éjszaka azért még be kell vennem 1 flectort.

Hétfőn lesz a varratszedés, normális hogy még mindig fáj? Főleg a többi varrat, és amiért összevarrták a szám szélét nem is tudom kinyitni fájdalom nélkül.



2019. okt. 11. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy fáj, egy sima foghúzás helye is fájhat 1 hétig, nemhogy ilyen műtét és varratok. Ha már kiszedik a varratokat, kicsit megkönnyebbülsz, de a teljes gyógyulás még utána is legalább 1 hét és a műtött fog helye akár tovább is fájdogálhat gyengébben.
2019. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális. Még egy sima foghúzás helye is fájhat kb. 2 hétig.
2019. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A dokinak jelezd majd, hogy mennyi fájdalmad van még mindig, esetleg érdemes lehet egy kontroll röntgent kérni, nem maradt-e bent egy darab gyökér.

Valamilyen antibiotikumot kaptál?

2019. okt. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen a fogam még kibírható lenne, de a szám széli varrat nagyon de nagyon fáj, szinte már a fogam is kikezdi. :/
2019. okt. 11. 11:26
 5/8 A kérdező kommentje:
Augmentin plusz flector, ha nagyon fáj
2019. okt. 11. 11:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Plusz ha nevettetnek, akkor maga a pokol, és fognom kell nehogy túlfeszüljön
2019. okt. 11. 11:28
 7/8 A kérdező kommentje:
Mosni sem igazán tudom, ez mennyire probléma? a másik oldalt gond nélkül de túloldalt nem merem, túl sok a varrat :/
2019. okt. 11. 11:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nemhiszem hogy maradt benne bármi is, hisz kb szétnyitották a számat.. :/
2019. okt. 11. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!