Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért büdös a szám?

Miért büdös a szám?

Figyelt kérdés
3 éve tart. Legjobb tudásom szerint minden lehetséges ok kiszűrve. Voltam sokszor fogorvosnál-minden fogam tökéletes, háziorvosnál, fül-orr-gégészeten-kivették a manduláimat, gasztroenerológus-felírt kezelést, gyomortukrozesem volt-minden tökéletes. A doktornő csodálkozott is, kérdezte hogy nem gondoltam arra hogy fejemben van a probléma gyökere?.. soha de soha nem kaptam megjegyzést arra hogy büdös a szám, soha nem fordult el senki mikor hozza beszéltem(igaz nagyon visszahúzódóvá váltam) de én mégis érzem..... Non-stop! Más tünetem nem igazán van.. talán az hogy elég budoset verejtékezik a honom alja... De ennyi.. mi ez?:(((((( Öngyilkosságon is gondolkodtam, nem bírom már. 17/L.

2019. okt. 13. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás, idegeskedés, szájszárazság, kellemetlen lehelet. Pszichológus ------> önismeret, önszeretet, önelfogadás!
2019. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szájvíz
2019. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Attól van, hogy nem étkezel egészségesen.
2019. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam jópár diétát. Az a durva hogy a lakótársam össze-vissza eszik mindent. Este sörözget, borozgaf, chipset, csokit eszik.. Fogat sem mos minden este. És kutya baja:o én pedig egy nap min. 5x mosom meg meg fogselymezek. Meg hány olyan embert látni aki full igénytelen, konkrétan feketék a lyukas fogai. Az olyanoknak meg kutya bajuk:(
2019. okt. 13. 21:59
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Viszont a lakótársad nem anorexiás... És ennek kapcsán nem hipochonder.

"fejemben van a probléma gyökere?.. soha de soha nem kaptam megjegyzést arra hogy büdös a szám, soha nem fordult el senki mikor hozza beszéltem ... de én mégis érzem..... Non-stop! Más tünetem nem igazán van.... mi ez?:(((((( Öngyilkosságon is gondolkodtam, nem bírom már. 17/L."

Igen, a fejedben van a probléma gyökere.

2019. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom aktuális e még, de valakit meg kellene kérni, akiben megbízol, hogy szagolja meg, hogy egyáltalán létező problémáról van e szó.
2019. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos még aktuális. Családom több tagját is kértem már sokszor. Szerintük nem rossz szagú, hülyének néznek, de nem tudom hogy csak azért mondják-e hogy ne idegesítsem velüket már ezzel.
2019. dec. 14. 20:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondják hogy nem büdös, akkor tényleg nem büdös. A manduládat azért vehették ki , mert azt hitték hogy mandulakő az ok, de ha már nincs, akkor az sem lehet.
2019. dec. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a fejedben létezik a probléma, eleve a saját szájszagodat nem is érzed, mert hozzászokik az orrod. Esetleg nyald meg a csuklódat, majd egy perc múlva szagold meg.

De hát ha mások szerint nincs probléma akkor nem tudom miért aggódsz.

2020. jan. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Sajnos még aktuális."

Mert azóta se fordultál pszichológushoz, csak a családodat fárasztod... :)

2020. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!