Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Félig kinőtt bölcsességfogat...

Félig kinőtt bölcsességfogat fogorvos is kihúz?

Figyelt kérdés
Alsó bölcsességfogamat ki kell húzni,de félig van kinőve csak. Vajon ezt fogorvos is kikapja vagy inkább szájsebész kellene? Jobban örülnék ha elég lenne a fogorvos nem igazán akarok varratokat :D Ha valakinek van tapasztalata szívesen meghallgatom :)

2019. okt. 14. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, nekem kihúzták, bár az szépen rendesen nőtt
2019. okt. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szájsebész húzta ki. Ezt az orvosok tudják csak eldönteni, sajnos nem szeretem kérdés.
2019. okt. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fogorvos is összevarrja, ha úgy van.

De a varrat az egyáltalán nem probléma. Nem is érzed se, hogy összevarrják, se, hogy ott van, vagy legalábbis nem zavar.

2019. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is félig volt kinőve, nem tudott tovább nőni mert ferdén nőtt. Beutalt a szájsebészetre a fogorvos, ott húzta ki szájsebész, viszont varrni nem kellett. Azóta is van ott egy mélyedés a helyén, de nem zavaró. Begyógyult így is.
2019. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!