Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtömés után felagadt arc és...

Fogtömés után felagadt arc és csomó, menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés

Hétfőn a jobb felső 6os fogamat tömték be. Nem volt rajta nagy lyuk. Nem tudom hova kaptam az érzéstelenítőt, mert nem éreztem a szurit. Estére bedagadt az arcom, tegnap is még dagadt volt, ma már sokat ment le, viszont érzek egy kisebb csomót az arcomba ami fáj. Nem tudom nem e oda adta be. Menjek vissza vele nézze meg írjon fel valamit, vagy el fog múlni?

Sosem kellett még betömni egy fogamat sem, ezért nem tudom. A dokinő se mondott semmit miután végeztünk.

32/N


2019. okt. 16. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy menj vissza. Vagy mégis csak nagy volt a lyuk, vagy ez egy másik fogad, ami épp most gondolta, hogy begyullad. Mindenképpen vissza kell menni, ha ez a probléma egyszer kialakult, az azt jelenti, hogy valami baj van és attól, hogy a fájdalom/duzzanat eltűnik - időszakosan egyébként - a problémát kiváltó tényező még ott lesz.
2019. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De a fogam egyáltalán nem fáj, sem az ínyem, hanem az arcom.
2019. okt. 16. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az arcod fáj, valószínűleg elharaptad belül, amíg tartott a zsibbadás - nem kell feltétlenül sebet keresni, lehet egy kisebb karcolástól vagy zúzódástól is. Az érzéstelenítő szereknek nincsenek ilyen típusú tüneteik, viszont a zsibbadástól érezheted úgy, mintha bedagadna az arcod, pedig valójában nem történik semmi. Azért mutasd meg a fogorvosnak, ő többet lát.
2019. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a kis csomó amit érzel az arcodban, az az injekció helye, nekem egyszer 1 hétig fájt egy ilyen, de az arcom nem dagadt be tömés után. Jobb ha visszamész az orvoshoz megnézetni, lehet gyógyszer kell, vagy gyökértömés.
2019. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oke köszönöm szépen a válaszokat. En is gondoltam rá hogy lehet megharaptam.

Nem csak úgy érzem, úgy nézett ki jobb oldalt az arcom mint valami hörcsögnek és piros meleg volt, még mindig az egy kicsit. Tettem rá tegnap fagyott húst attól ment lentebb. Ha holnap nem megy még lentebb mindenképp elmegyek hozzá. Mintha ödéma lenne nekem úgy tűnik, bár nem értek hozzá. köszönöm!

2019. okt. 16. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!