Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fáj egy fogtömés?...

Mennyire fáj egy fogtömés? Mennyire fáj az érzéstelenítő? Tömni kéne a fogam van rajta egy kB 2-3 mm es lyuk. Az nagynak számít?

Figyelt kérdés
Kérlek ne jöljenek bírd ki és cső válaszok.Még gyerek vagyok. Lehet e kérni valami olyasmit hogy a szuri se fájjon? Kérlek normális válaszokat!
2019. okt. 16. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
semennyire nem fáj
2019. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jó a doki, akkor nem fáj a szuri, a belső kicsit feszít. A 2-3 mm nagy, de ha még nem fáj, akkor nincs nagy gáz.
2019. okt. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha kéred, bekenik az ínyed zselével, amitől elzsibbad, és a szurit sem érzed. Egyébként anélkül sem fáj túlzottan.


Ez a lyuk közepesnek számít, ha nem ér le a fog gyökeréhez, kifúrja, betömi, kész.


Bátorság!

2019. okt. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem túl nagy és mély a szuvas rész, akkor injekció sem kell, egyáltalán nem fáj a fúrás és tömés, de ez majd az orvosnál kiderül.
2019. okt. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vészes, kicsit kellemetlen.

Én erzekeny vagyok ra. Mindig (eddig 3/3) kerek injekciot, az viszont egyaltalan nem faj, es utana nem erzek semmit, szoval nekem ez igy bevalt :)

2019. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsássatok meg 1,5mm vagy 1
2019. okt. 18. 07:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, mikor mész a fogorvoshoz?
2019. okt. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!