Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az nem nagyon morbid, hogy 3...

Az nem nagyon morbid, hogy 3 éve voltam egy fogorvosnál párszor, azóta megismer még 90 km-el arréb is és foglalkozik velem úgymond?

Figyelt kérdés

Ő nevet, meg észrevesz meg ilyenek, meg másnak hallom mondja, hogy az az XY-ka, a páciense.


Nagyon durva, három helyen van rendelője, köztük a Balaton-parton. Először nem is tudtam, hogy ki, aztán már a sokadik után megjegyeztem. Néha integetni is szokott.


Én meg simán volt, hogy elsétáltam mellette, mert maszk nélkül meg sem ismertem és komoly. Meg attól, hogy a fogorvosom szerinte nem kellene vele bratyiznom, meg köszöngetni, szerintem. Annyi páciense lehet, nem tudom, mindegyikkel is ezt csinálja. De hallottam, hogy van akikkel e-mailen is levelez. Nekem ne integeseen, meg mosolyogjon, meg beszéljen rólam másoknak...


Kicsit fura, mert nincs közöm hozzá úgymond, élem az életemet, mint előtte. Valószínűleg akkor is sokszpr összefuthattam vele ezekben a városoknban, csak nem tudtam, hogy ki ő.


Meg nem voltak olyan rosszak a fogaim, hogx úgymond azért csinálná. Meg egyszer-kétszer ki is nevettek az asszisztensével, az nem mosoly volt, kiröhögtek...


2019. okt. 17. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem te komoly lelki válságban lehetsz.

Az emberek között teljesen természetes (legalább is a nyugati világban), hogy mosolyognak egymásra és vidámak.

2019. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!