Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ezzel a fogammal érdemes...

Ezzel a fogammal érdemes lenne fogorvoshoz mennem?

Figyelt kérdés
Rettegek a fogorvostól, szóval ha nem muszáj, nem mennék😔

2019. okt. 22. 21:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2019. okt. 22. 21:26
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen, ez már egy jó nagy szuvi. Fogorvoshoz amúgy sem akkor megyünk, mikor muszáj, hanem évente eljárunk ellenőriztetni, hogy ne alakuljon ki, például ez itt.
2019. okt. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell vele foglalkozni, majd kirohad magától. Meg esetleg a mellette lévő is, de van fogad dúsan, szóval semmi ok az aggodalomra.
2019. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvoshoz mindenképp, hidd el utána sokkal jobb lesz. Ahogy elnézem, fiatal vagy, nem szabad ilyenkor már elkezdeni a fogvesztést elhanyagoltság miatt
2019. okt. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szoktam járni évben fogorvoshoz, csak most kellene mennem újra de be vagyok fosva mert tudom hogy most biztos nem azt fogja mondani minden rendben, és még nincsen tömött fogam se semmi...ugyh ez miatt felek ennyire🤪

19/L

2019. okt. 22. 23:48
 6/11 A kérdező kommentje:
*minden évben
2019. okt. 22. 23:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez már nem szovas, ez már szó szerint rohad, bocsi a szóhasználatért. Ennek rég lyukasnak kell lennie, hogy idáig eljusson. Mihamarabb menj orvoshoz, gyulladtan 2x fájdalmasabb, szerintem ki fogják húzni egyébként. Hamarabb kellett volna menj, de nem vagyok fogorvos.


Lényeg, hogy ne halogasd.

2019. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szuvas*
2019. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nyálmirigyed is elég fehér a képen, azt is meg kellene nézetni, nehogy épp valami elváltozás legyen burjánzóban. (ciszta, daganat, egyéb)
2019. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy látom mint ha belülről rohadna már. Szóval akkor nincs egy tömött fogad sem akkor egyáltalán mitől félsz? Azt se tudod milyen érzés. De elmondom kapsz egy szurit amit ki lehet bírni és utána semmit nem értek. Ha begyulladt szophatod mert akkor nem fog az érzéstelenítő hatni és ordíthatsz a fogorvosi székben mire kiszedik. Mert tudod nem minden orvos foglalkozik azzal hogy neked fáj e vagy sem.
2019. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!