Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális ez szájsebészeti...

Normális ez szájsebészeti kezelés után?

Figyelt kérdés

Szeptember 13an műtötték ki a bölcsességfogamat ( baloldali volt és vízszintes helyzetben ) másnap szépen feldagadt ami ugye normális. A dagadas olyan 1-1.5 hét alatt visszahúzódott.


De már lassan másfél hónapja történt az eset és még mindig dagadtabb a baloldalam mint a jobb. Ha kívülről megérintem fáj és egy kemény gumót lehet kitapintani. Enni nem tudok azon az oldalon még. Fogmosás is fáj ,illetve aludni sem tudok rajta. Néha napján jobban feldagad és még jobban fáj. Ha nagyra ki szeretném nyitni a számat fáj és sajnos nevetni sem tudok sokáig a fájdalom miatt .


A kérdésem pedig az hogy egy ilyen fogműtét után ez normális?


Köszönöm :)



2019. okt. 25. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem maradt benne valami. Jó lenne egy röntgen.
2019. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idő alatt le kellett volna gyógyulnia, menj vissza egy kontrollra a fogorvosodhoz.
2019. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sajnos normális. Nekem is ugyanezek voltak, de nekem több ideig, mert kettőt műtöttek ki alul és fölül.

Menj vissza kontrollra ha aggódsz!

2019. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy ? Kiderült mi a gond?
2019. nov. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésedet már jól vagyok. :) Szerencsére már minden tünetem elmúlt, de mind normális volt azt mondta nekem az orvos.
2019. nov. 19. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök neki, én is nagyon megszenvedtem a dolgot. (3as és utolsó voltam)
2019. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már meggyógyultál? ☺
2019. dec. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!