Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt egy fogorvos? Kérem...

Van itt egy fogorvos? Kérem felvenné velem a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem! Kétségbe vagyok esve!!

2019. okt. 28. 20:59
 1/6 xp ali ***** válasza:
Fogorvost a fogorvosi rendelőben találsz a legkönnyebben. A tanács ingyenes. Vagy vegyél kevés pénzért valami kupont valamilyen kupn oldalon. Vagy tedd fel egysével a kérdéseid, lesz, aki segít és lesz közte fogorvos is.
2019. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne piszkálj már légyszives. Nem sürgős, csak ha van fogorvos itt, örülnék ha írna mert kérdeznék valamit. Kíváncsi lennék az Ő véleményére is.
2019. okt. 28. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Komolyan, itt? Lehet, valami laikus, aki okosnak képzeli magát "okos" tanácsokkal lát el, fogorvosnak kiadva magát... Vannak olyan oldalak, ahol igazoltan orvosok válaszolnak, de sokszor igazi orvosi véleményt vizsgálat nélkül nem lehet mondani, úgyhogy lehet jobban járnál egy személyes találkozóval.
2019. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Személyes találkozó már ma meglesz ejtve, sajnos hetente látom a fogorvosom ! Szorítsatok nekem. :( Nagy gáz van, és valójában annyi lett volna a kérdésem hogy vajon gyökértömés nélküli fogat alá vetnek-e gyökércsúcs rezekciónak. :D
2019. okt. 29. 06:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha olyasmi téma, ami nem egy konkrét kezeléssel vagy diagnózissal kapcsolatos (hanem pl. hogy hogy kell helyesen fogat mosni, vagy ilyesmi), akkor szívesen válaszolok!


(Más munkájába nem akarok beleszólni, pláne úgy, hogy nem vizsgáltalak meg élőben... Illetve ha nem az én betegem vagy, nem bennem bízol meg 100%-osan, nem hozzám jársz, akkor sem szólok bele.)

2019. okt. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Üdvözlöm. A kérdésem fentebb leírtam, arról szerettem volna úgymond véleményt kérni. De nemgond hogy nem válaszol. Hamarosan megyek a fogorvosomhoz, és izgulok nagyon de mostmár mindjárt választ kapok a kérdésemre úgyis. Köszönöm szépen. További szép napot.
2019. okt. 29. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!