Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóval foghúzás?

Fogszabályzóval foghúzás?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta van fogszabályzóm, de kb 1 hónapja kihúzták az alsó fogsoromon az egyes fogamat. Azóta is aligha húzódik össze az innyem. Már nagyon elegem van! Nektek volt ilyen? Ha volt kb mennyi idő után rendeződött foghúzás után a fogsorotok? Már 3 éve van fogszabályzóm...Egyszerűen túl nagy macera....Esetleg van valami praktika/tipp, ami a fogínyt segíti összehúzni? Válaszotokat előre nagyon köszönöm!

2019. okt. 31. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valakinek vérzik a fogínye, jéggel (jégkockával) kell elállítani, mert az összehúzza. De egy hónap után már orvoshoz kéne menni
2019. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Nekem egy hete volt... nagyobb stresszel mentem be mint amikor ki jöttem :)

Én azon az oldalon nem rágok! Sok idő mire össze húzódik... picit faj nekem is de látom hogy szépen fejlődik és már alig fáj :) pár nap még és sima lesz az innyem ott

2019. okt. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben! Megfogom próbálni. Remélem végre nemsokára helyre áll a fogsorom és megszabadulok a fogszabályzótól...😅
2019. okt. 31. 12:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Ui.: Nekem elől a metszőfogaknál húzták ki az egyes fogamat😃
2019. okt. 31. 12:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy pillanat alatt rendben lesz :)
2019. okt. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére mostanra rendbe állt a fogsorom.:) Teljesen összehúzódott.
2020. jan. 19. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!