Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés után fáj a...

Gyökérkezelés után fáj a fogam, normális?

Figyelt kérdés
Tegnap lett gyökérkezelve a bal alsó fogsoromon a leghátsó fogam, miután kiment az érzéstelenítő a felső fogsorommal éreztem hogy nem birok ráharapni mert majd be... Ok. Előtte is szenvedtem vele mert fájt nagyon azért lett gyökerkezelve az a fogam (töméscsere történt ebből eredően jött végül a gyökérkezelés.)

2019. okt. 31. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem szabadna fájni, főleg nem több napig. Férjem fogorvos és ő azt mondta, ha alapos, jó munkát végez egy orvos, akkor ilyen nincs.
2019. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor fájt a gyökér kezelt fogam, mikor gyulladásos góc alakult ki a gyökerénél. Kaptam rá gyógyszert, nem javult, szóval könnyes búcsút vettem tőle.
2019. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Érzékenynek lehet érzékeny, de az eszeveszettül nem fáj. Nekem piszokmód fájt egy héten át, miután rátették a fedőtömést, nem is akart enyhülni. Elmentem másik fogorvoshoz, kiderült, hogy az előző helyen egy csatornát elfelejtett a doki kiszedni, és rátömött. Onnantól érthető volt, hol a gond. :)

Ha nem akar enyhülni napok múlva sem, akkor vissza kell menni esetleg röntgennel a zsebben, és akkor kiszedhetik a fedőtömést és ránéznek megint.

2019. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem fájt vagy 2 napig, gyökértömést cserélt a doki, jövő hónapban megyek vissza kontrollra fél év után
2019. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én is jártam így.. többször cserélték a tömést.. gyógytömést.. de utána is pokolian fájt-kisugárzott a fájdalom. A vége foghúzás lett - nekem felső ötös..
2019. okt. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eszeveszettül fáj, arra keltem hogy végem. Mit bírjak csinálni? Hosszú hétvége is van:(
2019. nov. 1. 04:37
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is fájt, aztán kiderült, hogy hagyott benne még ideget, nem tisztította ki rendesen.


Mást nagyon nem tudsz tenni, mint gyógyszerezés, amíg nem jutsz vissza az orvoshoz.

2019. nov. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gyógyszer sem használ
2019. nov. 1. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!