Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van közöttetek, akinek huszoné...

Van közöttetek, akinek huszonéves korában tették fel a fogszabályzót?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, mindig is csálék voltak a fogaim. Gimis koromban nem rakta fel a fogorvos, mert hogy gyenge a fogzománcom, és minden fogam elrohadna (ilyen tényleg létezik? Semmit nem lehet ellene tenni?)

Most pedig már állkapocstól zúg a fülem, rettentően zavarnak a csálé vámpír fogaim, olyanok elöl mint az agyarok, plusz van egy pici túlharapásom is, meg az az alsó fogsorom el van balra csúszva.


Szóval akinek van tapasztalata felnőtt kori fogszabályzással, az kérem írja le a tapasztalatait (az ár is érdekelne, tudom hogy ez sok mindentől függ)


Nagyon köszönöm!


2019. nov. 3. 17:24
 1/4 anonim válasza:
Szió! Én 19 és fél éves vagyok, de nekem is most került föl :) Szerintem vágj bele mindenképp. Nekem is gyenge a fogzománcom, ez annyit jelent hogy könnyebben szuvasodik ezért nagyon oda kell figyelni hogy alaposan megmosd étkezések után, mert ugye a fogszabályzóba könnyebben bele is ragadnak a dolgok. Emiatt nekem is vonakodott a fogorvos, de végül állandó lett. Használj heti egyszer elmex gélt, az visszaépíti az elindult szuvasodásokat. Illetve érdemes bónuszbrigádon nézni, ott baromi jó akciók vannak, nekem alsó-felső fém volt így 124ezer, ami alapból egy ívnek (se) lenne az ára. Sok sikert! :)
2019. nov. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm 🙂


Úgy látom, hogy Bónuszbrigádon általában csak pesti fogászathoz van akció, és én sajnos vidéki vagyok.

Neked is innen lett fogszabid? Melyik fogorvosnál voltál? Nagyon megköszönném, ha mesélnél róla, itt vagy privátban.

2019. nov. 5. 15:03
 3/4 anonim válasza:
Szia! Ez lehet fura lesz,de apukám munkatársának 30 éves kora körül lett fogszabályzója.
2019. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is most lett fogszabályzòm. 30 éves vagyok. Igazából sosincs későn, és most jött ki rá a lépés. Persze tudom tizenévesen kellene, vagy jobb lenne, de ez attól is függ hogy a szülőnek van-e pénze, vagy hogy érdekli-e egyáltalán.
2019. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!