Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Annyira fajnak a fogaim, hogy...

Annyira fajnak a fogaim, hogy mar faj a fejem es a fulem is?

Figyelt kérdés
Delutan egy sima Algoflexet bevettem, az egeszen este 11ig elmulasztotta a fajdalmat. Utana bevettem egy voltaren dolot, semmi. Most bevettem egy Algopyrint fel oraja, semmi. Megorulok, nem tudok aludni, sajog a felso fogsorom bal oldalon, meg lesugarzik alulra is. Fogszabalyzo van felul masfel eve, de honapok ota nem huztak rajta, ezert nem gondolnam, hogy amiatt faj. De tenyleg orjito mar, szet akar feszulni szakadni az egesz. Ennyire meg nem fajt soha, hogy ne hasson a fajdomcsillapito meg ne tudjak aludni. Mit csinaljak? Mi bajom van? :'((
2019. nov. 4. 02:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem első sorban ne kapkodj be össze vissza mindent. A voltaren dolo például első sorban gyulladáscsökkentő és másod sorban fájdalomcsillapító, naná, hogy nem hatott. HA nagyon fáj, erősebb fájdalomcsillapítóval érdemes próbálkozni, pl dolgit, cataflam, stb. Ha nem múlik el, javaslom, hogy mielőbb keresd fel a fogorvosodat. Könnyen meglehet, hogy valami elmozdult a fogszabályzóban és ez okozza a fájdalmat. Elengedte valamelyik fogra szerelt kis cuccot a ragasztó vagy arrébb mászott valamelyik gumigyűrű, stb.
2019. nov. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jaj szegény. Én is voltam hasonló cipőben és ez borzasztó érzés. Ez nem hiszem, hogy a fogszabályzó miatt van. Bár akár az is lehet. Akár valami gyulladás is lehet. Menj el a lehető leghamarabb a fogorvoshoz, hogy nézzék meg mi a baj. Ne szedj be összevissza mindenféle fájdalomcsillapítót. Bár megértem, hogy éjszaka nem tudsz mást tenni. De ezt ne folytasd napokig. Azonnal menj el a fogorvoshoz reggel és majd ott megnézik mi okozza és meg is tudják oldani. Kitartás! Remélem hamar rendbe jössz.
2019. nov. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős, menj be az ügyeletes fogorvoshoz. Valószínűleg lukas a fogad. És ne feküdj vízszintesen, támaszd ki magad valahogy félig ülő pózban, úgy próbálj aludni.
2019. nov. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tipikus lyukas fog fajdalom ez, nem eles, belenyilalo fajdalom. Nem erzekeny kimondottan kajalaskor, tudom milyen erzes, sok tomott es gyokerkezelt fogam van. Sot igazan nyomasra sem erzekeny. Van egy sanda gyanum, hogy a gocpont is egy mar tomott fog, lehet beszuvasodott alatta es begyulladt. Az arccsontomtol faj a fulem meg a fejem, elol-hatul :D A voltarent azert vettem be, mert nem talaltam mast, sejtettem, hogy nem a legjobb valasztas, de remenykedtem hatha. Hutottem, melegitettem, sehogy se volt az igazi. Meg bevettem utana egy Naprosynt, ezt meg anno nogyogyasz irta fel, olyan erossegu, mint a Cataflam. 5 ora korul mar ugy ahogy el tudtam aludni, de nem sokat sikerult mert kelnem kell menni dolgozni. A dokimat meg felhivom ma, hogy ez valami uj fogam ami bajos. Tenyleg minden eler fogugyileg. :(
2019. nov. 4. 07:05
 5/5 A kérdező kommentje:
Hiaba utogette, kocogtatta, nem erzekeny ra kimondottan. Mivel meg sem tudtam mondani melyik fogam faj, nem esett neki a gyokerkezelesnek. Azt mondta a gyulladas nem ilyen, lehet huzatot kapott. Holnap jovok vissza csak majd a fogszabalyzos dokihoz, ha holnapra se javul akkor szoljak.
2019. nov. 4. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!