Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szuvasodás kezdődött a fogamon...

Szuvasodás kezdődött a fogamon? HELP?

Figyelt kérdés

Jobb oldalon felül az utolsó előtti nagy fogam közepén pici pontot véltem felfedezni.

most először ma este éreztem valamit a fogamnál mintha érzékeny lenne picit, vagy nemtudom, olyan furcsa érzés volt és megnéztem hogy mi is a helyzet .

és látom hogy van egy kis fekete pötty a fogam közepén.

mit lehet azzal tenni fogorvos nélkül? pedig mosom rendszeresen a fogaimat. miért történik mégis ez?


próbálgattam kapargatni hegyes fogpiszkálóval de nem jön le, szóval nagy valószínőséggel mondom hogy szuvas a fogom, bár nem biztos. egy nagyon apró pötty mint egy golyóstoll hegye.

az összes többi fogam nagyon szép...

segítsetek kérlek.


2010. júl. 17. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

egyéni adottság. Az emberi fogazat genetikailag nem 40-50 évre van tervezve, pláne nem, hogy eredetileg nem tömény cukor meg egyéb anyagokkal való érintkezésre lett kitalálva.

A rendszeres fogmosás sem mindig véd. Menj fogorvoshoz...

2010. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megkeresed apukád legkisebb fúrófejét és beleteszed a fúrójába, kifúrod a fogad, majd gipszet tömsz bele (esetleg betont).


Istenem, mit lehetne szerinted otthon csinálni? Menj fogorvos!

2010. júl. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell betojni,ettől a kis ponttól..,ha szuvas lenne esetleg,még jó hogy időben észrevetted!Holnap irány a fogorvos(!!) és betömi,ha tényleg szuvas... Minnél kisebb a lyuk a fogon,annál kevésbé fog fájni a kezelés,bátorság!;)
2010. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!