Ez miert lehet?

Figyelt kérdés
2 éve tömték fogaimat, azóta megint elmentem ugy egy hónapja es akkor is tömték fogaimat. Van egy amire ha Rá harapok valami ragadósabb étellel pl puha kenyér, olvadt sajt iszonyatosan bele nyilal a fájdalom de csak ilyen egy két percig es nem tudom miert lehet ha par hétig semmi nem volt es ez most másikkal is előfordult kicsit ami eddig egyáltalán nem fajt soha es nem is tudom miert ilyen rosszak a fogaim ha rendszeresen lelkiismeretesen ápolom oket valószínűleg örököltem

2019. nov. 8. 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kis gyulladás, front érzékenység, ilyesmi. Pár hét alatt nem megy tönkre egy fog. :) A fog az eléggé genetikai dolog. Van egy ismerősöm 30 éves és még egy lyukas foga sem volt soha. Ha ápolod akkor is romlik csak lassabban. De ápolni akkor is kell!
2019. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!