Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Csak én vagyok olyan ügyetlen, hogy fogmosáskor egy kicsit a csuklómon is folyik le a cuccból? Pedig szerintem nem rossz a technikám, és nem is használok sok fogkrémet.

nov. 9. 01:07  Privát üzenet  

A válaszok
aparalyza nevű felhasználó válasza:

A folyadékok már ilyenek.

A technikának pedig fejlődni kell, pl. zárt ajkak, kevés víz, oldalra hajtott fej, magasabban tartott kéz, stb.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont nov. 9. 01:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szerintem én is ezeket csinálnom, de mégis megy egy kicsit ki. Jobbkezes vagyok, és balra szoktam fordítani a fejem.

# 2/5Időpont nov. 9. 01:59 Privát üzenet
Velem is szokott ilyen lenni, nyugi :DD

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont nov. 9. 02:58 Privát üzenet

A páromnak a könyökén is végig folyik, és a padlóra csöpög. Mindig fel kell mosnom utána. 😡

Van aki már a fogmosás elején kezdi kiköpködni a felesleget, de akkor nem marad bent elég fogkrém a tisztításhoz. Tehát szerintem nem gond, ha kifolyik. Utána lemosod úgyis. Más meg nem látja, vagy ha mégis, hidd el nem foglalkoznak vele!

Nekem is végig folyik a karomon, én azt hittem, mindenkinek... De szerintem a legtöbb embernek biztosan.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont nov. 9. 09:17 Privát üzenet
Az egész arcomon és karomon folyik, elképesztően undorító. Otthon elszórakozok vele, de osztálykiránduláson, mikor más is látja, kínos

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont tegnapelőtt 09:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lányoj ti is érzitek amikor megvan és folyik ki belőletek a vér? Én ha pl ülök akkor is érzem h csurog és olyan rossz érzés.15-L
Mi bajom lehet? Mostanában (jó egy hónapja) folyton fáj a fejem, szédülök, folyik az orrom. De ezek nem folyton.
Most eléggé szezon van, nekem fáj a fejem, nagyon rossz a közérzetem, gyengének érzem magam, de nem köhögök, orrom sem folyik különösebben, ez is az influenza lehet?
Tegnap megettem 3 gombóc fagyit. Azóta fáj a torkom, fáj a fejem, folyik az orrom, rossz a közérzetem. Mit tegyek?
Felvan dagadva az ínyem az eggyik rossz fogamnál és véres-fehér-es színű váladék folyik belőle Mi lehet ez? Fájni nem fáj A héten megyek fogászatra vele
Mi lehet ez? Van egy lyukas fogam, alul, leghátul, és az ínyemen, ahol a rossz fogam van, van egy nagy dudor. De nem folyik belőle semmi, se genny se semmi. Mi lehet az a dudor?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!