Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 3dOrtho láthatatlan fogszabály...

3dOrtho láthatatlan fogszabályozásról van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem gyanúsan olcsónak tűnik, ebben tényleg minden benne van? Máshol ötször annyiba kerül, és erősen habozom, mert nagyon jó lenne olcsóbban, csak félek, nem valami gagyi-e ennyiért.

2019. nov. 11. 15:58
1 2
 1/11 instyle válasza:
Engem is érdekelne.
2020. febr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Kezelést nem végeztettem, csak konzultáción jártam ott, de mivel ritka tenyérbemászó stílusa van az orvosnak, aki fogadott, inkább nem vágtam bele náluk a fogszabályzásba...
2020. márc. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de ez egy technológia, ami sok fogorvosnál elérhető... másiknál nem próbálod?
2020. márc. 18. 00:12
 4/11 anonim válasza:
Nézelődésben vagyok, nehéz jó helyet találni, de az biztos, hogy a 3dortho nem volt szimpi
2020. márc. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is néztem őket de a több fogszabályzós csoportban is azt olvastam, hogy ígérnek fűt fát és utána semmilyen garanciát nem adnak ami miatt végül nem mentem el hozzájuk. Most két fogászattal szemezek. Az egyik a mosolykészítő a másik pedig a smilezor. A smilezornál sok előtte utána képet láttam ami meggyőző. a mosolykészítőnél pedig az ár jó. valakinek van tapasztalata?
2021. febr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én is vacillálok még, de eddig mindegyik habozásra késztet.


Smilezor oldalát láttam, de a visszajelzések nem győztek meg.

- 2 negatív vélemény

- 3 pozitív vélemény

- 1 db "ismerőseim szerint jó"...

- 4 db olyan, ami pár óra eltéréssel született, valszeg az alkalmazottak vagy a baráti kör írta

Ha az értékelhető véleményeket nézzük, ez egy erős 60%.


Mosolykészítő: sablonosan összedobott „veddmeggyorsan!!!” weboldal, a „Mit mondanak az ügyfeleink?” részben stockfotók lorem ipsum-szöveget mondanak fel, legalább ezt kivehette volna a tulaj (a munkájára is ilyen igényes?) Facebookon visszajelzés semmi


Mosolygyár: jó visszajelzések, de folyamatosan hirdetik olcsón a Bónuszbrigádon, nem tudom ezt hova tenni

2021. febr. 18. 18:33
 7/11 anonim válasza:
100%

2 ismerősömnek volt a 3dortho -nál láthatatlan fogszabija. Nekik nagyon szép lett. Nekem 7 hónap lett a kezelésem a terv szerint és elégedett vagyok a végeredménnyel.

300e ft-ért benne volt minden alsó és felső sin. A végén a helybentartokat is megkaptam.


Nekem bevált ez a sínes történet és örülök, hogy őket ajánlották! Még olyan is volt, hogy elhagytam egy sínt, de ingyen pótolták.


Sajnos az ajándék fogfehérítés akciórol lemaradtam és nem tudtam rávenni őket, hogy mégis adjanak.

2021. márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kompletten az egész benne volt, minden konzultáció meg ilyenek? Melyik városban voltál?

Most már tényleg belevágok ennyi halogatás után :D

2021. ápr. 12. 00:29
 9/11 A kérdező kommentje:
Jaj és konzultáció után mennyi idő, amíg elkészülnek a sínek?
2021. ápr. 12. 00:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Elkeserítelek facebook-on értékelni kb csak a hülyék szoktak meg az elégedetlenek. Akivel minden oké annak kb eszébe sem jut. Az egyik legjobb étteremnél dolgoztam és kivétel nélkül csak a hülyék értékeltek.. a sok elégedett vendég nem. Így szerintem tök felesleges 3-4 értékelésből kiindulni. Az előtte/utána fotók a relevánsak és a személyes konzultáción az orvos.
2021. ápr. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!