Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Többüléses gyökérkezelés...

Többüléses gyökérkezelés alatt álló fog fájhat?

Figyelt kérdés

5 hete járok az egyik fogammal orvoshoz. Gyökérkezelésről van szó, már addig eljutottunk, hogy gyógytöméssel tömi a fogam. Injekció már nem kell mert már nem érzek semmit, se ha belefúj, se ha azt a lötyit csepegteti bele.


Viszont előző héten mikor voltam, azt mondta, hogy most elfog küldeni röntgenre, hogy megnézzük, hogy rendben van-e minden. Ha igen akkor gyökértöméssel betömi. A probléma az volt, hogy mikor matatott a gyökércsatornában, akkor fájdalmat éreztem, emiatt nem adott röntgenre beutalót. Azt mondta, hogy várjunk még 1 hetet, majd adott egy gyógytömést. Tegnap voltam, de ugyanúgy éreztem az egyik gyökércsatornámban fájdalmat mikor benne tevékenykedett, viszont most már adott röntgenre beutalót.


Kérdem én, hogy ez normális dolog? Alapjáraton nem fáj a fogam, csak az említett esetben. Az is inkább hirtelen nyilaló érzékenység...


Én bízok a munkájában, de nem szeretném ha húzás lenne ebből.


Valakivel volt már ilyen?



2019. nov. 12. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Húzás nem lesz belőle. Max kapsz rá gyógyszert, lehet csak begyulladt vagy nem szedte ki rendesen az egyik ideget. Ha már kiszedte a gyökereket akkor nem fájhat.
2019. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. nov. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!