Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Listerine szájvíz vélemények?

Listerine szájvíz vélemények?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék a véleményetekre, valaki azt írja, hogy az alkoholos szájrákot meg ezt-azt okoz, meg ezért nem jó, de végülis az alkohol azért van, hogy a baktériumot kiölje nem?

2019. nov. 13. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be. Az alkoholos szájvizekkel semmi gondom, de más márkát használok.
2019. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Listerine Zero bevált. Nem is túl brutális a mentol benne és alkoholmentes.
2019. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem, órákig friss marad tőle a lehelletem, és fogorvos is csak ötévente kell, ami elég jó eredmény nálam.
2019. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemkell szajviz a tiszta fogakhoz (csak friss “erzesert” hasznalom ritkan, neha listerin, neha elmex nemtapasztaltam kulonbseget, osszes teszi a dolgat xd)
2019. nov. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!