Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Középiskolai fogorvos mit...

Középiskolai fogorvos mit csinál ha vannak lyukas fogaim?

Figyelt kérdés
Viszonylag sok lyukas fogam van és emiatt félek hogy mit fog szólni/mondani. Nagyon le fog-e cseszni. Tudom hogy ő nem csinálja meg de azon kívül hogy megnézi mit csinál? Eléggé félek hogy mondjuk megaláz akár az osztálytársaim előtt.
2019. nov. 13. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj, hozom a kristálygömböm
2019. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Nekünk megkérdezte, hogy betömje-e, ha akartuk megcsinálnta, ha nem nem. Olyankor kaptunk egy lapot, amire fel volt írva, hogy melyik fog lyukas. Miért alázna meg?

Lehet hogy megdorgál, mert még fiatal vagy, de nem valószínű, mert simán lehet genetika is.

Ha meg nem tudod helyesen mosni a fogad, akkor kérd meg, hogy mutassa meg.

2019. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem azt vártam hogy most itt valaki majd megmondja mi lesz holnap. Csak érdekeltek vélemények, tapasztalatok. Nagy köszönet a második válaszolónak.
2019. nov. 13. 19:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Te kérdezted a múltkor azt, hogy hányan szoktak bent lenni?

Én mondjuk egyik ilyen vizsgálatra sem mentem el középsuliban, mert nem láttam értelmét, menj el a körzetidhez helyette ha annyira félsz.

2019. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért alázna meg? Az orvos legfeljebb elmondja, hogy most már ideje lenne megcsináltatnod. Ami tényleg nem ártana, mert így csak egyre rosszabb és rosszabb lesz.
2019. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!