Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Maganfogorvosi kezelesre...

Maganfogorvosi kezelesre vajon van e garancia?

Figyelt kérdés
Sokba kerult a toméscsre, és kb.uott vagyok, mint amikor felkerestem a dokit a panaszommal. Masfél honapja volt. Akkor csak ujra tomte, rtg nem volt. Most kaptam konzultaciora idopontot.Az asszisztens azt mondta nincs garancia
2019. nov. 14. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
De van garancia: a egy jó fogorvos a reputációjával (sé a megélhetésével) jászik, ha nem csinálja meg jól a fogakat. A fogorvoslás hosszútávú biznisz és nagyon erősen bizalom-alapú, jobban, mint bármi más.
2019. nov. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha feketén csinálja, nem ad számlát, akkor nincs mit csodálkoznod. Menjél olyan helyre, ami korrekten előre közli pl. a honlapján, hogy mi mennyibe kerül. Akkor garanciát is kapsz a pénzedért.
2019. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom!Számlat az elejen kaptam utana nem. Nagyon korrekt helynek gondolom, recepcios pulttal, és gepbe is beviszi az adatot. Kis kartyara felirjak a kezelesi idopontot. Az en pemztarcamnak túl elit de feltem fogaimat.

Teny, en kertem h legyen friss panorama rtg. Sztem ez az orvos dolga lett volna.Vittem anno, egy 10 evvel ezelottit, de az mar elavult. 1 eve kicserelte a regi tomest, mert ereztem nem stimmel vmi. Tomes utan par honappal visszamentem h nem az igazi, neha fajdogal es kezdemenyeztem a panorama rtgt. Azon mem.latott bajt. Aztan csak nem lett jo, igy osszel ujra mentem. Kocserelte a tomest. Most is fizettem. Nagyom kedves modern tiszta fiatalos kornyezet. Eltelt masfel honap es tovabbra is nem oke. Az asszisztens holgy ma adott konzult.idopontot es megkerdeztem h egy kisrtg mennyi lenne mert sztem kene es félve h nincs e garancia. Csuoamosoly tokeletes fogsor fiatal es azt valaszolta, grancia az nincs.

Akkor most mit csinaljak?! Keressek ehhez a foghoz masik orvost amikor kb. 6szor 7szer már nála jartam

2019. nov. 14. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem attól korrekt egy hely, hogy szép, meg fiatalos, meg számítógépet használ, hanem attól, hogy felelősséget vállal a munkájáért, amit azzal ad írásba, hogy névvel, címmel, adószámmal, stb. ellátott számlát ad róla, hogy kitől mikor milyen összeget vett át milyen munkáért cserébe.

Nem tudom, hogyan tovább, de remélem, sikerül megoldást találnod.

2019. nov. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Koszonom!Számlat az elejen kaptam utana nem. Nagyon korrekt helynek gondolom, recepcios pulttal, és gepbe is beviszi az adatot. Kis kartyara felirjak a kezelesi idopontot. Az en pemztarcamnak túl elit de feltem fogaimat.

Teny, en kertem h legyen friss panorama rtg. Sztem ez az orvos dolga lett volna.Vittem anno, egy 10 evvel ezelottit, de az mar elavult. 1 eve kicserelte a regi tomest, mert ereztem nem stimmel vmi. Tomes utan par honappal visszamentem h nem az igazi, neha fajdogal es kezdemenyeztem a panorama rtgt. Azon mem.latott bajt. Aztan csak nem lett jo, igy osszel ujra mentem. Kocserelte a tomest. Most is fizettem. Nagyom kedves modern tiszta fiatalos kornyezet. Eltelt masfel honap es tovabbra is nem oke. Az asszisztens holgy ma adott konzult.idopontot es megkerdeztem h egy kisrtg mennyi lenne mert sztem kene es félve h nincs e garancia. Csuoamosoly tokeletes fogsor fiatal es azt valaszolta, grancia az nincs.

Akkor most mit csinaljak?! Keressek ehhez a foghoz masik orvost amikor kb. 6szor 7szer már nála jartam

2019. nov. 15. 08:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt már mintha olvastam volna... Nem "gépbe" kell bevinnie az "adatokat", hanem a NAV-hoz bekötött pénztárgépbe azt, hogy mennyit fizettél, és erről a gépnek számlát kell adnia. Ha ez nincs, akkor nincs garancia sem. Tiszta sor.
2019. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!