Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Középiskolai fogorvos mit csinál?

Középiskolai fogorvos mit csinál?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy fóbiám,ami azzal jár,hogy BETEGESEN félek a fogorvostól. Attól,hogy valamit csinál a fogammal. A középiskolai fogorvos ott helyben csinálja a fogamat,vagy csak megvizsgálja? Egyáltalán ez alól a sulis fogorvos alól lehet vmilyen szülő általi igazolást írni? Köszönöm a választ! 😭

2019. nov. 14. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem csinál csak megnézi a fogaid, max. javasolhatja hogy menj fogászhoz ha nagyon rosszak a fogaid.
2019. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ah köszönöm ez most megnyugtatott. Nem rosszak a fogaim,de akkor is félek. Ált.iskolába ott csinálta meg a fogakat helyben egy férfi. Nagyon bunkó volt és ordítozott. 5. Osztályba voltam utoljára,ô okozta nekem ezt az egész fóbiát.
2019. nov. 14. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi? Nekünk általánosban sem csinált semmit csak megnézte, pedig mi úgy mentünk be a rendelőbe az orvoshoz nem ő jött a suliba.
2019. nov. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Soha nem voltál még iskolafogorvosnál?
2019. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Írtam az egyik válaszomban,hogy voltam már.
2019. nov. 17. 03:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Általában csak szűrést végeznek ilyen esetben. Ha nincs jelen a szülő, vagy beleegyező nyilatkozat, hogy invazív beavatkozást is végezhet rajtad az törvénybe ütközik. Ha mégis akarná nyugodtan megmondhatod neki, hogy nem szeretnél kezelést(a fentiekre hivatkozva)
2019. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok,túl vagyok rajta. Megdicsérte a fogamat,azt mondta szép,csak kicsit fogköves. Én mondtam h máskor visszajönnek,de nem engedte,alá sem írtam hogy csinálhatja a fogamat. Nem fájt egyáltalán,de nem akarom,hogy beleegyezésem nélkül csinálja a fogamat.
2019. nov. 20. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!