Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyulladt fogíny, fogköves...

Gyulladt fogíny, fogköves fogak. Mit ajánlotok menjek magán fogorvoshoz, vagy a körzetihez?

Figyelt kérdés
Látszólag rendben vannak a fogaim, nem csúnyák. Viszont érzem az így felett, hogy érdes, meg a fogak között is eléggé fogköves már. Félek ha azt leszedik maradnak lyukak a helyén. Viszont nem hagyom így mert csak rosszabb lesz a helyzet. Fogmosas közben is vérzik. Köszönöm a segítséget. 21/L
2019. nov. 18. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Magánba érdemes menni. A fogkő leszedés nem olyan drága. Dental Palace fogászat nagyon jó. Budapesten van.
2019. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen magánhoz mennék. Lehet, hogy a fogíny is a fogkő miatt gyulladt, úgyhogy érdemes rendbe tetetni.
2019. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fogkő leszedésnél nekem körzeti orvosnál az a tapasztalatom, hogy nem elég alapos. Megcsinálja, de szabad szemmel láthatóan is marad.

Persze nem minden orvos egyforma, de én inkább rááldozok 10-15 ezer forintot, de alapos legyen.

Viszont egy próbát szerintem érdemes adni a körzetis dokinak. És a jövőben járj félévente, évente, ne hanyagold el.

2019. nov. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En tobb magan fogorvos utan mentem el dental higienikushoz, egyedul o volt alapos, raadadul toredek annyi penzert szedte le a fogkoveket, mint amennyiert a fogorvos csinalta.
2019. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!