Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökerkezelte a fogorvos a...

Gyökerkezelte a fogorvos a fogam közölte hogy lehet nem tudja be tomni ki kell húzni ha nem megyek el ogy lehet baj belole nincs be tomve csak gyokerkezelve?

Figyelt kérdés

#fog #Fogorbos
2019. nov. 18. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát nyitott a fog? Akkor simán befertőződhet, rámehet a csontra is könnyen.
2019. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj a huzástol nagyon fosok higy fájni fog meg utana
2019. nov. 18. 21:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem húztak már fogat, szurit kaptam és semmit sem éreztem. Szerintem a gyökérkezelés rosszabb.

De semmiképp sem maradhat nyitva a fogad. Hamarosan szét fog töredezni, és a maradékot nehéz lesz kihúzni.

2019. nov. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt mit jelent, hogy nem tudja betömni? Lehetetlen feladat vagy csak ő nem képes rá? Én a helyzedben a húzás előtt mindenképp megnézetném egy másik fogorvossal is, ártani nem árt. Ha tényleg nem lehet betömni, akkor viszont muszáj megszabadulni tőle, mert egy gyökérkezelt fog még tömőanyaggal is könnyen törik, anélkül meg pláne. Az üregbe meg beleragad a kajamaradék, ami aztán rossz szájszagot okozhat például.
2019. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!